In Group İnsan Kaynakları politikalarının temelinde "çalışana değer" anlayışı bulunmaktadır. Ailemize katılan her yeni çalışanımız kurumumuz içerisinde yetkinliklerini geliştirir ve üst pozisyonlar için öncelikli aday olarak değerlendirilir. In Group'ta İnsan Kaynakları bakış açısı sadece İnsan Kaynakları Departmanı'na verilmiş bir görev değil, tüm yöneticilerimizden ve çalışanlarımızdan beklediğimiz bir yaklaşım biçimidir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz:

           Güvenilir, adil, gelişen ve geliştiren, başarı odaklı çalışanlarla mutlu bir aile olmak.

İnsan Kaynakları Misyonumuz:

            Çağdaş insan kaynakları politikaları, doğru istihdam ve etkin eğitim ile devamlı gelişen organizasyon. 

 

İŞE ALIM

In Group bünyesindeki tüm açık pozisyonlarımız web sitemiz ve Kariyer.net üzerinden adaylarımıza duyurulur. İlanda yer alan kriterleri taşıyan adaylarımız görüşmeye davet edilir. İşe alımda yer verdiğimiz teknikler yetkinlik bazlı mülakat, kişilik envanteri, genel yetenek testi ve referans araştırması uygulamalarıdır.

In Group'ta mavi ve beyaz yaka adaylarımızda aradığımız anahtar yetkinliklerimiz: GÜVENİLİRLİK, İLETİŞİM ve MÜŞTERİ ODAKLILIK'tır. 

 

ORYANTASYON

Oryantasyon eğitiminde işin gerektirdiği tutum ve bilgilerin edinilmesi, düşünsel ve bedensel becerilerin kazandırılması ve çalışanımızın en kısa zamanda işe uyumunun sağlanması amaçlanır.

İşe yeni başlayan çalışanımız İnsan Kaynakları Departmanı tarafından vizyonumuz, misyonlarımız, organizasyon şemamız, yönetmeliklerimiz, görev tanımları gibi Personel El Kitabımız'ın içeriğini oluşturan başlıklar hakkında detaylıca bilgilendirilir; tüm çalışanlarla tanıştırılarak şirketin fiziksel çevresi gezdirilir. İşe kabul edildiği departmanda yer alan ekip içerisinden kendisine atanan "Koç" ile görevsel oryantasyon eğitimlerine devam eder.

 

EĞİTİM

In Group bünyesinde tüm çalışanlarımızın kendisini geliştirmesini, yetiştirmesini ve bir üst pozisyona aday olabilmesini isteriz. Mavi yaka ve beyaz yaka tüm çalışanlarımızın iş başarısında ve görevsel yetkinliklerinde kendilerini geliştirmeleri için eğitim imkanı sunarız.

Markalar bünyesinde satış ve servis ekiplerinde yer alan çalışanlarımız distribütörler tarafından belirli dönemlerde mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerine tabi tutulurken ayrıca işçi sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri, yangın tatbikat eğitimleri ve ilk yardım eğitimlerine de katılırlar.

Yönetim Departmanlarımızda yer alan çalışanlarımız iş başarısına yönelik uzmanlık alanlarıyla ilgili eğitimlere ve ayrıca görevsel yetkinlik eğitimlerine katılırlar.

 

PERFORMANS YÖNETİMİ

Her çalışanımız için yılda birer defa  “Performans Değerlendirme” ve "Performans İzleme” görüşmesi yapılır. Performans Değerlendirme Sistemi ile tüm çalışanlarımız gelişim alanlarına uygun eğitimlere yönlendirilir, terfi ve rotasyon seçenekleri değerlendirilir ve geribildirimlerle desteklenir.

 

KARİYER PLANLAMA

Kariyer Planı her yıl, yılın başında gerçekleştirilen Performans Değerlendirme görüşmesinin ana gündem maddesini oluşturur. Kariyer Planı çizilen personelimizin çalışma süreci içerisinde kendisini uzmanlık alanında yetiştirmesini, verilen eğitimleri uygulamaya dökmesini ve üst / yatay pozisyonundaki görevsel yetkinlikleri taşıyor olmasını bekleriz.

 

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ

In Group, tüm çalışanlarının sağlığı ve iş güvenliğine büyük önem verir. Bu konudaki politikamız çalışanın sağlığını ve iş güvenliğini korurken çevrenin korunmasına da gerekli özeni göstermektir. İşçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili tüm organizasyon ve faaliyetler İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kurulu tarafından düzenlenir ve yürütülür.

 

AÇIK POZİSYONLAR

Sayın Adayımız Başvurunuz İçin Teşekkür Ederiz.

1985 yılında Kayseri merkezli olarak kurulan ve bünyesinde dev dünya markalarını bulunduran INIGROUP; 200 çalışanıile toplam 70.000 m² alan üzerinde ve 4 ayrılokasyonda müşterilerine hizmet vermektedir. Bölgenin en büyük, en güvenilir oto süper marketi olarak adından söz ettiren firmamız yeni yatırımlarına ve kurumsal yönetime geçişiçin altyapıçalışmalarına başarıile devam etmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZ
Adınız
Soyadınız
Cep Telefonunuz
Ev Telefonunuz
Ev Adresiniz
   
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ
Doğum Yeriniz T.C. Kimlik No
Doğum Tarihiniz Ehliyetiniz / Sınıfı
Cinsiyetiniz Uyruğunuz
Askerlik Durumu Sebebi
Medeni Durumunuz    
Eşinizin Adı İşyeri / Ünvanı
Acil Durumda Ulaşılacak Kişi Cep Telefonu
EĞİTİM DURUMU
Tahsil Seviyesi Okulun Adı Bölümü Başlama / Bitiş Yılları
İlköğretim /İlkokul
Lise
Ön Lisans
Lisans
Diğer
ÇALIŞMA TECRÜBENİZ Son işyerinizden geriye doğru yazınız.
  İş Yeri Ünvanınız Ücretiniz Başlangıç ve Bitiş Tarihi Ayrılış Nedeniniz
1
2
3
4
MESLEĞİNİZ VE / VEYA UZMANLIK ALANINIZDAKiKURSLAR, SEMİNERLER VB.
Konu Eğitim Veren Kurum Başlama / Bitiş Tarihleri
BİLGİSAYAR BİLGİLERİ
Bildiğiniz Programlar Öğrenildiği Yer veya Kurslar
YABANCI DİL BİLGİLERİ
Bildiğiniz Diller Öğrenildiği Yer veya Kurslar
SAĞLIK BİLGİLERİ
Bedenen engelli bir durumunuz var mı? Var ise açıklayınız
Kalıcı bir hastalık geçirdiyseniz açıklayınız
Boyunuz               Kilonuz
DİĞER BİLGİLERİ
İşiniz gereği seyahat edebilir misiniz ?
Herhangi bir kuruma mecburi hizmetiniz var mı?
Mahkumiyet veya beraatle sonuçlanmış davanız oldu mu ?
Şirketimizde hangi tarihte işe başlayabilirsiniz ?
İstediğiniz Ücret : Net TL./Ay
REFERANSLARINIZ
Adı Soyadı Firma Ünvan Telefon
ŞİRKETİMİZDE ÇALIŞMAYI TERCİH ETTİĞİNİZ POZİSYONLARI İŞARETLEYİNİZ