İnciroğlu  Yetkili Servisi'nde kesin müşteri memnuniyeti amaçlı mükemmel hizmet anlayışıyla karşılaşacaksınız. Müşteri memnuniyeti ve beklentilerinin de ötesinde hizmet sunmak amacıyla aşağıdaki dört konu üzerinde yoğunlaşmış bulunmaktayız. İnciroğlu  Yetkili Servisi için önceliğimiz müşterimizin memnuniyetidir. Kalite ve profesyonellik açısından sunduğumuz  Servis hizmetlerinin farkını sizin de hissedeceğinizden eminiz.

Yeni Araç Garantisi /  Servis İşçilik Garantisi

Aracınızın bakımları İnciroğlu markaları tarafından belirtilen bakım ve onarım standartlarında yapıldığı sürece aracınız  yeni araç garantisi altındadır.  Servis olarak bu standartların tamamını uygulamaktayız.

Orijinal  Yedek Parçaları

Orijinal Yedek Parçaları, üretimi ve kontrolü inciroğlu servisleri  tarafından yapılmamış orjinal olmayan parçalara kıyasla mükemmel kalite seviyesine sahip yedek parçalardır.  Servisimizde Orijinal  Yedek Parçaları kullanılmaktadır.

Eğitilmiş Personel

İnciroğlu  Yetkili Servisi'nde görev alan müdür, yetkili ve teknisyenler  tarafından  Servis standartlarına uygun olarak hazırlanan ve sunulan çeşitli eğitim programlarına katılmış kişilerdir. Personellerimizden daima profesyonel tavsiye ve hizmet alabilirsiniz.

Gelişmiş  Servis Donanımı

İnciroğlu  Yetkili Servisi aracınızın ve sizin güvenliğinizi sağlamak, etkili ve hızlı hizmet vermek amacıyla gelişmiş servis donanımına sahiptir. Tüm bunların ötesinde elektronik sistemlerin (motor, otomatik şanzıman vb.) hızlı ve doğru bir şekilde test edilmesini sağlayan (Bilgisayarlı Sistem Test Cihazı) İnciroğlu  Yetkili Servisi'nde mevcuttur. Bu sayede araç sistemleri test edilir, arıza kesin ve çabuk olarak teşhis edilir.

Adınız * Soyadınız *
Telefon * E-mail
Araç Marka Araç Model
Araç KM'si Randevu Tarihi
Araçtaki Sorun *
Açıklama