×
KURUMSAL

Başarının Tarihçesi

1985
 -
 Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Vedat İNCİROĞLU tarafından şahıs şirketi aracılığı ile ikinci el otomobil, sıfır spot ve ithal araçlar üzerinde çalışmalar yapılmıştır.

1993 
-
Otomotiv sektöründeki çalışmaları genişletmek ve istihdam sağlamak amacıyla ilk şirketimiz olan İnciroğlu Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.

1994
Suzuki markası İnciroğlu Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır.

1996 
-
Mitsubishi markası İnciroğlu Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır ve ayrıca İnciroğlu Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. şirketi kurularak sigorta sektöründe de hizmet vermeye başlanmıştır.

1998 
-
Perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren İnay Özel Eğitim Turizm ve Petrol Ürünleri şirketi kurulmuş ve Ayakkabı Dünyası Kayseri temsilciliği alınmıştır. 2012 yılına kadar faaliyetine devam etmiştir.

1999 
Lada markası İnciroğlu Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır.

2000
Kia ve Nissan markaları İnciroğlu Otomotiv San. Tic. Ltd Şti. bünyesine katılmıştır.

2000 
-
İnmotor Makine ve Petrol Ürünleri şirketi kurulmuştur.

2002 
-
Peugeot markası ile bayilik anlaşması yapılarak yetkili satış ve servis hizmetleri verilmeye başlanmıştır.

2002 
-
Bir ilke imza atılarak ikinci el araç satışı pazarında 2. El Birinci markası tescil ettirilmiş ve İç Anadolu’nun en büyük ikinci el binek araç pazarına sahip olunmuştur.

2003 
IN GROUP marka ismi tescil ettirilerek tüm şirketlerimiz tek bir çatı altında toplanmıştır.

2007 
Honda markası İnciroğlu Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. bünyesine katılmıştır.

2008 
Opel ve Chevrolet bayilikleri de bünyemize eklenerek 1994 yılından günümüze ilerleyen süreçte şirketimiz içerisinde yer alan Suzuki, Mitsubishi, Nissan ve Kia bayilikleri grup bünyesinden çıkarılmıştır. Ayrıca İnciroğlu Otomotiv San. Tic. A.Ş. ve İnciroğlu Motorlu Araçlar San. Tic. A.Ş. kurulmuştur.

2009
Tofaş distribütörlüğündeki Fiat markası İnciroğlu Otomotiv San. Tic. A.Ş. bünyesine katılmıştır.

2014 
Borusan Otomotiv distribütörlüğünde bulunan BMW, Land Rover ve Mini markaları İnciroğlu Otomotiv San. Tic. A.Ş. bünyesine katılmıştır.

2022
-
Otokoç 2. El markası kayseri Şubesi olarak İnciroğlu Otomotiv San. Tic. A.Ş. bünyesine katılmıştır.


Dev dünya markaları arasında yer alan bayiliğine sahip olduğumuz 9 markamız, 3 ikinci el markamız, 35 adet anlaşmalı sigorta şirketimiz ve ayrıca faaliyet alanımızla ilgili ek bayiliklerimizle sektöre yön veren, öncü, yenilikçi duruşumuzu sürdürerek başarılı çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz.
Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 540 Melikgazi Kayseri
info@inciroglu.com.tr

© 2022 inciroglu.com.tr Tüm hakları saklıdır.