×
KARİYER
Otomotiv sektörünün dinamik, sürekli geliştiren ve değişime uyum yeteneği kazandıran özellikleri tüm In Group çalışanlarının temel yol gösterici yetkinlikleridir. Temsil ettiğimiz markaların kurumsal kimlikleri ve değerleri ile birlikte In Group temel ve görevsel yetkinlikleri tüm organizasyonumuzu kapsamaktadır. 

İşe alım süreçlerimizde ise yetkinlik bazlı mülakatlar, değerlendirme merkezi uygulamaları gerçekleştirilmektedir. İşe alım sürecimizin olumlu tamamlandığı yeni çalışanlarımız ilk günlerine oryantasyon ile başlamaktadırlar. Oryantasyon sürecimiz sektör dinamiklerini, marka kimliğini, kurumsal bilgilendirmeleri ve görev tanımını kapsamaktadır. 

In Group´ta eğitim, performans değerlendirme, yetenek yönetimi süreçleri markalar ve şirket iş planımız çerçevesinde yürütülmekte ve geliştirilmeye devam etmektedir. 
Biz sürekli öğrenen organizasyon yapımız ile kendini geliştirmeye istekli, başarı odaklı ve otomotiv sektörüne tutkuyla bağlı olan yeni çalışma arkadaşlarımız ile büyümeye devam edeceğiz. Sizler de web sitemiz ve online kariyer portalları üzerinden yayınladığımız ilanlar ile başvurularınızı yapabilirsiniz.

CV'nizi gönderin
Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 540 Melikgazi Kayseri
info@inciroglu.com.tr

© 2022 inciroglu.com.tr Tüm hakları saklıdır.