×

Test Sürüşü

İnciroğlu Otomotiv olarak sizlere keyifli ve güvenli bir test sürüşü deneyimi sunuyoruz. Araçlarımızın performansını ve konforunu deneyimlediğiniz test sürüşleri, sizin için doğru aracı seçmenizde önemli bir rol oynar. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize yönelik en uygun aracı seçmenizde size yardımcı olur. Test sürüşü, araçlarımızın benzersiz özelliklerini keşfetmenize, sürüş konforunu deneyimlemenize ve teknolojik donanımlarını daha yakından incelemenize olanak sağlayan mükemmel bir fırsattır.


Test sürüşü deneyimi için plazalarımıza ulaşmanız yeterlidir. Ekip arkadaşlarımız sizin için bir randevu oluşturacaktır. Mesai saatleri içinde ehliyet ve kimliğiniz ile birlikte test sürüşünü gerçekleştirebileceksiniz. Sürüş esnasında size özel olarak belirlenen ekip arkadaşımız, aracın performansını, güvenlik özelliklerini, teknolojik yeniliklerini ve birçok özelliğini size aktaracak ve sorularınızı yanıtlayacaktır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, sürüş deneyiminizi kolay ve keyifli hale getirmek amacıyla gereken tüm önlemleri alıyoruz.


İnciroğlu Otomotiv’de sizin için en doğru aracı bulmak ve alışveriş deneyiminizi unutulmaz kılmaya çalışıyoruz. Test sürüşü ile araçlarımızın performansını yakından deneyimleyerek, sizin ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun seçimi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Hemen bize ulaşın ve hayalinizdeki aracı test etme fırsatını kaçırmayın!

Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 540 Melikgazi Kayseri
info@inciroglu.com.tr

© 2022 inciroglu.com.tr Tüm hakları saklıdır.