×
KURUMSAL

IN Group Hakkında

Bugün; dünya devi markaları tek bir çatı altında buluşturan İnciroğlu Otomotiv’in başarı yolculuğu, birbirinden değerli kilometre taşları ile doludur.


1985 yılında Kayseri'de kurulan İnciroğlu Otomotiv'in; ikinci el, sıfır ve ithal araçlar üzerinde başlayan yolculuğu bir an bile hız kesmeden büyüdü. Aynı zamanda çevre illerde de her geçen gün büyüttü.


Bmw, Mini, Peugeot, Citroen, Opel, Honda, Fiat, Alfa Romeo ve Jeep. Bu 9 dünya devi markanın bayii ve yetkili servisi tek bir isimdir; İnciroğlu Otomotiv! Bünyesindeki Premium Selection, Otokoç İkinci El ve Spoticar markalarıyla ikinci elde kalitenin değişmez adresidir.


Günümüzde 3 farklı lokasyondaki 6 plaza ve alanında uzman 250 çalışanı ile yetkili satıcı ve yetkili servis olarak hizmet veren İnciroğlu Otomotiv, D-Expert ve Oto-Ekspertiz araç değerlendirme hizmetlerinin yanı sıra; hasar atölyesinde 36 farklı sigorta şirketi ile anlaşmalıdır.


İnciroğlu Otomotiv'in yetkili servislerinde kapsayıcı hizmet politikası hedeflenerek orijinal ve garantili eşdeğer yedek parça seçenekleri ile tüm müşterilere kaliteli alternatifler sunulmaktadır. Hasar atölyesinde ise alanında eğitimli personeller kullandıkları son teknoloji cihazlarla; kaporta onarımı, boya, boyasız göçük düzeltme işlemlerini gerçekleştirmektedir.


1000 m2 kapalı alanda geniş ürün yelpazesi ile araç estetiği ve kozmetik hizmetleri profesyonel bir şekilde sunulmaktadır. Bunun yanında araçların konforunu, dış ve iç görüntüsünü daha üst seviyelere taşıyan yüzlerce aksesuar, jant ve lastik çeşitleri premium marka seçenekleri ile İnciroğlu Otomotiv plazalarında müşterilerle buluşmaktadır. Ayrıca 20 sigorta şirketi ile anlaşmalı sigorta acentemizde, poliçe hizmeti verilmektedir. Bu yüzden yalnızca bugünün değil, yarınların da kapsamlı güvencesidir.


İnciroğlu Otomotiv'in başarı yolculuğu sadece rakamlarla değil aynı zamanda değerlerle de donatılmıştır. En temel değerimiz; "değer yaratan kalite ve yenilikçi hizmet anlayışımız."

Biz yeniyle en iyiyi buluşturmanın peşindeyiz. Müşterilerimiz için kaliteden ödün vermiyor, yeniliği ve istikrarı daima odağımıza alarak hizmet sunuyoruz.


En değerli ilkemiz; "ülkeye sorumlu yaklaşımımız."

Yalnızca başarılı değil; sorumlu marka olmak için çalışıyoruz. Eğitim başta olmak üzere doğayı koruma ve sürdürülebilirlik için farklı alanlarda sosyal sorumluluk projelerine bakılmaksızın katkı sağlıyoruz. 2023 yılı başında yaptığımız güneş enerjisi sistemleri yatırımımızla kendi enerjimizi kendimiz üretiyoruz. Ayrıca, otomobil satın alan her müşterimiz için İnciroğlu hatıra Ormanı'na bir fidan dikiyoruz. Böylece çevremizi korumaya ve yeşillendirmeye katkı sağlıyoruz.


En vazgeçilmez kuralımız; "geleceğe değer katan etil ilkelerimiz."

Sektörün yalnızca lideri değil, örneği de olmayı hedefliyoruz. Daima yasalara ve etik ilkelere koşulsuz uyuyoruz.


En güçlü dayanağımız; "uzman çalışma modelimiz."

Gücümüzü liyakate dayalı organizasyon yapısından alıyoruz. Ayrıca çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunacak tüm eğitim ve projelere koşulsuz destek oluyoruz.


işte tüm bu değerlerimiz ışığında; ulusal faaliyet gücümüzü yerel dinamiklere olan hakimiyetimizle birleştiriyor, başarı ve liderlik yolculuğumuzda hız kesmeden ilerliyoruz.Anbar Mah. Osman Kavuncu Bulv. No: 540 Melikgazi Kayseri
info@inciroglu.com.tr

© 2022 inciroglu.com.tr Tüm hakları saklıdır.