İnciroğlu Otomotiv A.Ş. - BMW - MINI - Land Rover - Fiat - Alfa Romeo - Jeep - Peugeot - Opel - Citroen- Honda - Chevrolet - 2.El Birinci - www.inciroglu.com.tr

Yönetim Kurulumuz

Yönetim Kurulumuz

Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İNCİROĞLU

1961, Sivas doğumlu olan Sayın Vedat İNCİROĞLU, 1985'e kadar gıda ve perakende sektöründe ticari faaliyet göstermiş, 1985 yılında otomotiv sektörüne ilk adımı atmıştır. 1985'ten 1993'e kadar bireysel 2. el otomotiv, sıfır spot ve ithal araçlar üzerinde çalışmalar yapmıştır.

1993 yılında otomotiv sektöründeki çalışmalarını genişletmek ve istihdam yaratmak amacı ile ilk şirketi olan İnciroğlu Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.'yi kurmuş, yetkili satıcılıkları tesis etme yolunda ilerlemiştir. Vedat İNCİROĞLU,1996'da İnciroğlu Sigorta San. ve Tic. Ltd. Şti.'yi kurarak sigorta sektöründe de faaliyete başlamıştır.

In Group Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Vedat İNCİROĞLU, OYDER Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sektör Meclis Üyesi olarak sektörün önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Kayak ve deniz tutkunu olan Sayın Vedat İNCİROĞLU üç çocuk babasıdır.


Yönetim Kurulu Üyesi Esra İNCİROĞLU GÜLSOY


1985, Sivas doğumlu olan Sayın Esra İNCİROĞLU GÜLSOY,  İlköğrenimini TED Kayseri Koleji'nde, lise öğrenimini Kayseri Özel Erciyes Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünde tamamladıktan sonra, eğitimine ABD Roger Williams University'de devam etmiştir. 2010 yılında Gülsoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hamid GÜLSOY ile evlenen Sayın Esra İNCİROĞLU GÜLSOY kariyer hayatına In Group bünyesinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam etmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi Esin İNCİROĞLU


1986, Sivas doğumlu olan Sayın Esin İNCİROĞLU, İlköğrenimini TED Kayseri Koleji'nde, lise öğrenimini Kayseri Özel Erciyes Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Ankara Çankaya Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü’nden mezun olduktan sonra, University of California, San Diego’da eğitimine devam etmiştir. 

Kariyer hayatına In Group bünyesinde Marka Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak devam eden Sayın Esin İNCİROĞLU Kayseri Ticaret Odası'nda  “Otomotiv Sektörü" Meclis Üyelik görevini yürütmektedir.


Yönetim Kurulu Üyesi Hakan BAYSAL


1967, Kayseri doğumlu olan Sayın Hakan BAYSAL lise öğrenimini Kayseri Lisesi'nde tamamlamıştır Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri bölümünden 1989'da Ziraat Mühendisi olarak mezun olmuştur. 1997 yılına kadar inşaat sektöründe yer alan BAYSAL, 1997-2008 yılları arasında In Group bünyesinde çeşitli yöneticilik kademelerinde görev almıştır. 2008 yılından itibaren de Yönetim Kurulu Üyesi ve Marka Müdürü olarak başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Sayın Hakan BAYSAL, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası 17065 sıra numaralı üyesidir.


Yönetim Kurulu Üyesi Cihat ALAGÖZ


1966, Muş doğumlu olan Sayın Cihat ALAGÖZ çalışma hayatına 1987 yılında başlamıştır. 1993 yılından itibaren In Group bünyesinde çeşitli yöneticilik kademelerinde görev almış, 2008 yılında da Yönetim Kurulu Üyeliği'ne terfi etmiştir. Bünyemizde başarılı çalışmalarını sürdüren Sayın Cihat ALAGÖZ; evli ve 1 çocuk babasıdır.